Statuario Porselen

Statuario Porselen

Hem doğal hem de zamansız bir güzellik arayanların tercihi olan Statuario Porselen beyaz üzerinde yer alan koyu gri çizgileri ile de adeta bir klasiktir. Doğal görünümü ile de çok özel bir sanat eseridir. Söz konusu dekorasyon olduğu zaman herkesin aradığı özellikler değişmektedir. Bazı kişiler klasik bazı kişiler ise modern ya da farklı yorumları sevmektedir. Statuario porselenin en dikkat çeken özelliği ise de üç tarza da hitap eden bir malzeme olmasıdır. Zeminden duvara ve merdivenlere kadar istenen her yerde de rahatlık ile tercih edilebilmektedir. Bu yönü ile de dekorasyon yapılırken zengin seçenekler oluşturmaktadır.

Statuario Porselen Çeşitleri Nelerdir?

Statuario porselen dendiği zaman akla ilk gelen şahane bir görüntüye sahip olmasıdır. Sonrasında ise çeşitlerinin neler olduğu merak edilmektedir. Bu güzel porselenin çeşitleri ise;

  • Statuario Extra

  • Statuario Linea

  • Statuario Prima

Statuario extra Porselen, üzerinde gri damarların beyaz zemin üzerinde estetik olarak çok özel bir doku katmaktadır. Çok zarif ve aynı zamanda da inanılmaz bir enerjide vermektedir. Bu malzemeyi bu kadar inanılmaz kılan sadece eşsiz olması değil aynı zamanda da ıslak ve nemli alanlarda yani mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılması içinde uygundur. Zeminde de çok hoş durmakta olan bir Statuario Porselen. Bakımı oldukça kolay ve uzun ömürlü olduğu içinde kullanıcı dostu bir üründür.

Statuario Linea Porselen, ise koleksiyonumuzun en özel porselenlerinden bir tanesidir. Daha ince gri damarların beyaz rengin üzerinde şahane duruşu ile de ortama bir derinlik kazandırmaktadır. Alanı daha geniş gösterirken zarafette katmaktadır. Hem şık hem de dayanıklı olmasından da dolayı da dikkat çekmektedir. İç dekorasyonda başta banyo olmak üzere zeminden duvara kadar her yerde kullanılabilen bir porselendir. Aradığınız sade ama muhteşem tasarımın başrolü Statuario Linea’dır.

Statuario Prima Porselen, diğer iki çeşit ile damar yapısı benzedir. Ancak görünüşten ortama kattığı sıcaklığa kadar her yönü ile çok farklıdır. Zarif, huzurlu ve hoş bir alan için imza bir parçadır. Duvarlarda, koridor ile banyolarda kullanılabilmektedir.

Neden Statuario Porselen?

Statuario porselen ile aradığınız şıklığı ve tasarımlardaki küçük dokunuşları kolaylıkla bulacaksınız. Bunun yanında ise de alanı sadece size ait özel hissettirmektedir. Koleksiyonumuzu inceleyerek aklınıza takılan sorularında yanıtlarını bulabilirsiniz.