Hakkımızda
Porselenin çok yönlü kullanım amaçlarına çözümleri nelerdir?

Porselenin çok yönlü kullanım amaçlarına çözümleri nelerdir?

Porselen plakalar; birçok elementin bir araya gelip, yüksek İtalyan teknolojisi kullanılarak birleştirilmesiyle üretilir. Çoklu  yüzey seçenekleriyle mekanlarda  kullanılabilir hale gelir.  Aynı zamanda birçok ölçüde kullanım imkanı sağlamasıyla tasarımcılara projelerde birçok konuda esneklik kazandırır.
Günümüz mimarisinde yer almaya başlayan porselen plakalar;  tezgah arası,  iç ve dış cephe kaplamaları , yer döşemesi, masalar,  mutfak tezgahları, banyo tezgahları, şömineler, tv arkası kaplamaları, mobilyalar, aksesuarlar,  bankolar,  duvar kaplamaları, ıslak veya kuru zemin döşemeleri gibi uygulamaların yanında hastanelerde veya laboratuvarlarda , fırın veya pastane gibi tezgah üstü gıda üretimi yapan kurumlarda sıklıkla kullanılmaktadır.
Birçok elementin birleşimiyle meydana gelen porselen plakalar hijyenik yüzey yapısına sahiptir. Antibakteriyeldir. Yüksek yüzey dayanımına sahiptir. Kolay temizlenebilir. Yapısı sayesinde deterjan ve kimyasal kullanımına uygundur. Bu özellikleri, porseleni kullanım açısından  vazgeçilmez kılan faktörlerden biridir.
Gıda veya sıvı temasında herhangi bir sakınca bulunmaz. Ayrıca sağlığa zararlı kimyasal salınımı yapmaz. Hijyenik ve sağlıklıdır..
Mekanlarınızın vazgeçilmez tercihi olmaya adaydır..