Calacatta Porselen

Calacatta Porselen

Calacatta Porselen, hatta porselen son dönemlerde ev dekorasyonlarında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Şık görüntüsü ve bunun yanında da çeşitli özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Duvarlarda ve kullanıldıkları her yere farklı bir hava katmaktadır. Bunun yanı sırada tarzını yansıtmak isteyen kişiler içinde bir imza parçası niteliğindedir. Bu porselenlerden biri olan Calacatta Porselen ile de çok güzel alanlar meydana gelmektedir.

Marmicera olarak sizlere İtalyan doğal taşlarının özel ve muhteşem hallerini sunmaktayız. Görür görmez muhteşem detaylarına hayran kalacaksınız ve evimde mutlaka olmalı diyeceksiniz. Calacatta porselenin üç farklı seçeneğini sunmaktayız. Bu seçenekler ise;

  • Calacatta Borghini

  • Calacatta Macchia Vecchia

  • Calacatta Oro

olmak üzere 3 tanedir. Her bir porselen ayrı bir karaktere ve güzelliğe sahip olduğu içinde karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz.

Calacatta Porselen Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Koleksiyonumuz içerisinde Calacatta porselen çeşitlerinin yeri çok değerlidir. Calacatta Borghini detaylı bir şekilde incelendiği zaman beyaz renkli bir porselen üzerinde hem gri hem de altın renklerdeki çizgilerin buluşmasıdır. Her bir çizginin birbirini takip etmesi ve oluşan görüntüsü ise tek kelime ile kusursuzdur. Duvar dekorasyonunda çok şık duracak bir dokunuştur.

Bir zarafet sembolü olan Calacatta Macchia Vecchia üzerindeki desen ise mükemmeldir. Çok uzun bir süre toprağın altında kaldıktan sonra oluşan bu doğal güzellik üzerinde yer alan gri ve altın renklerinin karışımı ile de derinlik kazandırmaktadır. İç dizaynda kullanılacak çok hoş bir malzeme olmasının yanında da istenen her alana da uygulanabilmektedir.

Calacatta Oro ise üzerinde yer alan hafif altınımsı olan ve kalın damarlı yapısı ile beyaz zemin üzerinde şahane bir görüntü meydana gelmektedir. Kullanıldığı alanın enerjisini de yükseltecektir. Özellikleri incelendiği zaman sert oluşu ve emiciliğinin de düşük olduğu için başta mutfak ve banyo gibi ıslak zemin olan her yerde kullanılabilmektedir.

Neden Calacatta Porselen?

Pek çok kişinin de aklına gelen Calacatta porselen tercih edildikleri alanları daha geniş gösterirken istenen huzurlu ortamında oluşmasını sağlayacaktır. Lüks hissini yaşamak ve doğadan da bir iz olsun diyenler için ideal bir seçenektir. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edin.

Calacatta Porselen Fiyatları

Calacatta porselen fiyatları, ürünlerimizi talep eden her tasarımcı ve müşteri tarafından merak edilen bir unsurdur. Ancak bu sorunun cevabı için öncelikle malzemeyi, avantajlarını ve tercih edilme sebeplerini açıklamak gerekir.

Mekanlarınızı en iyi şekilde tasarlamak için paradan, zamandan ve emekten tasarruf etmek istiyorsanız, porselen plakalar en iyi seçenektir. Zemininize, mükemmel bir estetikle mermer görünümü vermenize yardımcı olur. Porselenin en iyi yanlarından biri, her yerde kullanılabilmesidir. “Leke, ısı ve su geçirmezliği ile mutfak ve banyolar için idealdir. Aynı zamanda dış mekan uygulamaları için mükemmeldir ve tamamen UV ışınlarına dayanıklı olduğu için güneş hasarı endişesini ortadan kaldırır. Geniş ebatlı plakalar hem mutfak hem de banyo için çok popülerdir.

Porselen, aynı zamanda günlük ev yaşamının doğal mermerde verebileceği aşındırma, lekelenme ve diğer hasarlara maruz kalmasını engelleyen son derece sert bir yüzeydir ve kullanılan teknoloji sayesinde benzer güzellikte üretilebilir. Bu nedenle Calacatta Porselen Fiyatlarına bakılmaksızın tercih edilen ürünler arasındadır. Mermerin (veya granitin) aksine, her porselen levha tek tiptir, bu nedenle projenizin plakalarını seçmek için ziyarete zaman ayırmanız gerekmez. Şu anda hem mutfaklar hem de banyolar için kullanılan en popüler porselen çeşitlerinden olan Calacatta porselen, Statuario Porselen vb. diğer porselen çeşitlerimiz gibi mermeri yansıtan bir görünüm tercih ediyorsanız, geniş bir duvarda veya bankoda damarlı bir şekilde uyumlu plakalarla devam edebilirsiniz.

Bu noktada uygulamak istediğiniz alan, tasarım konsepti ve buna göre yapacağınız ürün çeşidi seçimi çok önemlidir. Koleksiyonumuzda bulunan her parçanın ayrı bir hikayesi vardır. Yine de sizler için önerilebilecek parçalarımız; zamansız tasarım örneklerinden Calacatta porselen, Statuario Porselen ve Sahara Noir Porselen.. Tarzınızı belirledikten sonra çok büyük ölçülerde dahi bualabileceğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Calacatta porselen fiyatlar konusunda ise daha uygun aralıkları bulabilirsiniz. Daha fazlası, calacatta porselen fiyatları ve diğer porselen koleksiyonumuz hakkında bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.