Calacatta Porselen

Calacatta Porselen

Calacatta Porselen, hatta porselen son dönemlerde ev dekorasyonlarında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Şık görüntüsü ve bunun yanında da çeşitli özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Duvarlarda ve kullanıldıkları her yere farklı bir hava katmaktadır. Bunun yanı sırada tarzını yansıtmak isteyen kişiler içinde bir imza parçası niteliğindedir. Bu porselenlerden biri olan Calacatta Porselen ile de çok güzel alanlar meydana gelmektedir.

Marmicera olarak sizlere İtalyan doğal taşlarının özel ve muhteşem hallerini sunmaktayız. Görür görmez muhteşem detaylarına hayran kalacaksınız ve evimde mutlaka olmalı diyeceksiniz. Calacatta porselenin üç farklı seçeneğini sunmaktayız. Bu seçenekler ise;

  • Calacatta Borghini

  • Calacatta Macchia Vecchia

  • Calacatta Oro

olmak üzere 3 tanedir. Her bir porselen ayrı bir karaktere ve güzelliğe sahip olduğu içinde karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz.

Calacatta Porselen Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Koleksiyonumuz içerisinde Calacatta porselen çeşitlerinin yeri çok değerlidir. Calacatta Borghini detaylı bir şekilde incelendiği zaman beyaz renkli bir porselen üzerinde hem gri hem de altın renklerdeki çizgilerin buluşmasıdır. Her bir çizginin birbirini takip etmesi ve oluşan görüntüsü ise tek kelime ile kusursuzdur. Duvar dekorasyonunda çok şık duracak bir dokunuştur.

Bir zarafet sembolü olan Calacatta Macchia Vecchia üzerindeki desen ise mükemmeldir. Çok uzun bir süre toprağın altında kaldıktan sonra oluşan bu doğal güzellik üzerinde yer alan gri ve altın renklerinin karışımı ile de derinlik kazandırmaktadır. İç dizaynda kullanılacak çok hoş bir malzeme olmasının yanında da istenen her alana da uygulanabilmektedir.

Calacatta Oro ise üzerinde yer alan hafif altınımsı olan ve kalın damarlı yapısı ile beyaz zemin üzerinde şahane bir görüntü meydana gelmektedir. Kullanıldığı alanın enerjisini de yükseltecektir. Özellikleri incelendiği zaman sert oluşu ve emiciliğinin de düşük olduğu için başta mutfak ve banyo gibi ıslak zemin olan her yerde kullanılabilmektedir.

Neden Calacatta Porselen?

Pek çok kişinin de aklına gelen Calacatta porselen tercih edildikleri alanları daha geniş gösterirken istenen huzurlu ortamında oluşmasını sağlayacaktır. Lüks hissini yaşamak ve doğadan da bir iz olsun diyenler için ideal bir seçenektir. Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edin.


CANLI
DESTEK